background-shape
figure-svg
skill-img
Moje umiejętności

Dlaczego warto ze mną współpracować?

Moim celem jest jak najbardziej efektywne wspieranie moich klientów aby osiagali swoje cele. Przez ostatnie 15 lat zbudowałam zestaw umiejętności, które mi w tym pomagają. Nieustannie uczę się nowych rzeczy. Szkolę się zwłaszcza z psychologicznych aspektów coachingu.

W swojej pracy opieram się na kodeksie etycznym i standardach International Coach Federation (ICF).

Moje wartości jako coacha to autentyczność, szacunek, zaufanie.

W codziennej pracy korzystam z talentu aktywnego słuchania i umiejętnośći budowania relacji z moimi Klientami opartych o empatię.

Moja historia

Doświadczenie

W ciągu ostaniach 15 lat zebrałam cenne doświadczenie, które pomaga mi jak najlepiej wspierać moich klientów w tym, aby rozwijali swój potencjał.

Zarządzanie

Zarządzałam zespołem w dziale Quality Assurance w firmie z obszaru HR. Moje doświadczenie korporacyjne zamyka się w kilku latach.

Konsultantka kariery

Od 2015 roku z sukcesem prowadzę projekt Interview Master, w którym z sukcesem pomagam również moim Klientom przygotować się do rozmowy o pracę, tak aby potrafili zaprezentować się na niej od najlepszej strony i zdobyć pracę o której marzą.

Career coach

Moi Klienci to w dużej mierze kadra menadżerska w jednym z największych banków na świecie. Pomagam im w układaniu planów rozwojowych, odkrywaniu ich mocnych stron i podejmowaniu decyzji o dalszej ścieżce ich kariery.

Obecnie

Prowadzę konsultacje kariery dla specjalistów, menedżerów, dyrektorów i pracowników małych, średnich przedsiębiorstw oraz korporacji. Moim głównym klientem jest jeden z największych banków na świecie.

Do tej pory

Zarządzałam także zespołem w dziale Quality Assurance w firmie z obszaru HR. Moje doświadczenie korporacyjne zamyka się w kilku latach. time:

Klienci

Moimi klientami są i byli specjaliści z branży inżynierskiej, IT, bankowości, HR oraz ecommerce.

background-shape
Po pracy

Gdy nie pracuję …

… spędzam czas z moimi bliskimi. Uważam, że jakość relacji, które mamy w swoim życiu ma na nas ogromny wpływ. Dbam też o siebie, o swoją kondycję i samopoczucie. Staram się regularnie ćwiczyć. Obecnie jestem fanką slow jogging i uskuteczniam go na domowej bieżni. Dla mnie to jest doskonałe rozwiązanie, ponieważ nie muszę tracić czasu na dojazd na siłownię. Od zeszłego roku bardziej dbam też o swoje otoczenie. Wypełniam je roślinami i powoli tworzę moją małą domową dżunglę. Doglądam ich regularnie i dbam o to żeby rosły.

figure-svg
skill-img